Hejka wszystkim :D
Jak już pewnie widzieliście (albo i nie) pierwszą część historii mojej Simki Adaline Hooks, to wiecie, że ten blog będzie oparty na wydarzeniach z mojej rozgrywki w Simsach! ;D Będę tu też wstawiała moje filmy z YouTube z innej rodziny, czasami trafią się jakieś mody, i wiele różnych ciekawych rzeczy!! Pomysł na założenie tego bloga przyszedł mi tak spontanicznie, pomyślałam "a, założę sobie bloga o Simsach". Zasiadłam do komputera i tak oto powstał blog Blume Sims :P Mam pomysły na dłuuużo części, na przyszłość Adaline, będzie akcja, pościgi, wybuchy xD Nie no, żartuje, aż tak to nie :D Także zapraszam do czytania, komentowania i udostępniania tego bloga wszystkim osobom, które lubią takie opowiadania :)
Pozdrawiam cieplutko :*
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz